Hakkımızda...

Optik sektöründe 25 yıllık tecrübenin devamı olarak optik cam, optik çerçeve ve güneş gözlüğü alanında faaliyet göstermekteyiz.

Dünyanın önde gelen optik çerçeve ve güneş gözlüğü markalarını Türkiye optik pazarı ile buluştururken, modayı ve göz sağlığını ön planda tutan vizyonumuzla alanında profesyonel markaların Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz.

Türkiye optik pazarında çocuk optik çerçeveleri ve çocuk güneş gözlükleri alanında yıllardır uzmanlaşmış olarak; çocuk gözlükleri konusunda dünyanın en tanınmış markalarından DISNEY Lisanslı markaları DISNEY PRINCESS , DISNEY FROZEN , SPIDERMAN , STARWARS , CAR’S , AVENGER’S ve bunların yanısıra kız çocuklarının trend markası HELLO KITTY’nin Türkiye Distribütörü ve genel dağıtıcısıyız.

Bunların yanırısa 0-3 yaş grubunda, bebeklerimizin göz hassasiyetlerine yönelik,  dünyaca ünlü Fransız markası DEMETZ’in pediatrik gözlüklerinin Türkiye Distribütörü  ve genel dağıtıcısıyız.

Yetişkin gözlükleri konusunda; asetat gözlüklerde dünyaca ünlü İtalyan gözlük devi CLARK by TREVI COLISEUM, modayı belirleyen çizgileriyle trendy metal gözlükler alanında ön plana çıkan bir başka İtalyan marka NIK03, kendine özgü Fransız çizgileriyle Fransız sıcaklığını modellerine yansıtan LAPO, en güncel ve trend modelleriyle güneş gözlüğü konusunda tüm dünyada milyonların üzerinde bir talebe hitap eden OWLET, teenage gözlüklerde , genç jenerasyon modelleriyle gençlerin vazgeçilmez markası NEW YORK YANKEES markalarının Türkiye Distribütörü ve genel dağıtıcısıyız..